Mazaci plany
Hledat

Kategorie

BG do benzínu

BG Servis paliv a palivového sytému

Během provozu se v palivové nádrži a v palivu samotném vytváří úsady a kondenzací se zvyšuje množství vody v palivu. Tyto faktory výrazně ovlivňují výkon spalování a celého systému. Dochází ke vzniku koroze, zanášení vstřikovacího systému a v zimě k zamrzání palivové soustavy. Vysoce efektivní přípravky odstraní vodu a veškeré úsady z paliva a palivového systému.

Účinek výrobků BG

- odstranění karbonu a ostatních úsad z palivového systému
- odstranění karbonu ze vstřikovačů a ventilů
- odstranění úsad ze spalovacího prostoru a výfukového traktu
- odstanění úsad z turbodmýchadla a katalyzátoru
- navázání vody z paliva a palivového systému
- zabránění zamrzání paliva
- zamezení tvorby koroze v palivovém systému
- prodloužená životnost vstřikovačů
- snížení spotřeby pohonných hmotí
- snížení emisí
- klidný a vyrovnaný chod motoru
BG201
Efektivně a bezpečně odstraní karbonové úsady ze vstřikovacích trysek motorů s přímým vstřikováním FSI, GDI…, spalovacího prostoru a výfukových ventilů. Navrátí motoru plný výkon, sníží emise a spotřebu benzínu.
včetně DPH
BG202
BG 202 Supercharge II Unikátní přípravek do benzínu, který stabilizuje palivo v nádrži před degradací a vznikem oxidace po dobu 6 měsíců. Snižuje karbonové úsady ve spalovacím prostoru, teplé části turba a v EGR systému.
212 Kč
včetně DPH
BG208
BG 208 44K® TOP výrobek! Profesionální a nejsilnější servis benzínových motorů. Velmi efektivně odstraňnuje úsady z palivového traktu včetně vstřikovacích ventilů, spalovacích prostor a ventilů.
556 Kč
včetně DPH
BG212
BG212 Ethanol Corrosion Preventer = původní název BG202 Supercharge II Přídavek do běžných automobilových benzínu a benzínu + ethanol (E85) Unikátní přípravek do benzínu, který stabilizuje palivo, čistí palivový systém...
212 Kč
včetně DPH
BG213
BG213 Ethanol Fuel Systém Defender = starý název BG203Přísada do automobilových benzínu a E85 ethanolu Unikátní přísada do paliva, která udržuje palivový, vstřikovací a spalovací systém bez úsad.
299 Kč
včetně DPH
BG260
BG260 efektivně a bezpečně odstraňuje karbonové úsady z sacích ventilů a celého sacího traktu zážehových motorů s přímým vstřikováním paliva FSI/GDI… Navrací motoru plný výkon, snižuje spotřebu benzínu a emise výfukových plynů.
včetně DPH
BG280
BG 280 Fuel System Drier velmi efektivně odstraňuje vodu z palivového systému. Vhodný pro benzín i naftu.
254 Kč
včetně DPH
BG281
BG281 ETHANOL FUEL SYSTEM DRIER 355ml odstraňovač vody z pohonných hmot BG280 = BG281
263 Kč
včetně DPH
Obrázek
Benzínová dekarbonizační sada BG6577 FSI/GDI pro zážehové motory s přímým vstřikováním BG109 - BG115 - BG208
1.211 Kč
včetně DPH