Mazaci plany
Hledat

Kategorie

MPM - technické spreje

MPM - technické spreje
MPM Aerosol Brake Cleaner
MPM Aerosol Brake Cleaner je velmi účinný čistící a odmašťovcí sprej vhodný při opravách brzd a spojek.
64 Kč
včetně DPH
MPM Aerosol Contact Spray
Tento sprej na kontakty je čistič na bázi minerálního oleje a chrání proti korozi a vlhkosti.
118 Kč
včetně DPH
MPM Aerosol Penetrating Oil
Tento penetrační olej je silně penetrační kapalina, která uvolňuje rez a proniká pod vrstvy rzi vytvořené na zrezivělých kovových částech.
124 Kč
včetně DPH
MPM Aerosol PTFE Spray
Tento teflonový sprej je mazivo s ochranným účinkem na bázi PTFE, který odpuzuje vodu a je vhodný pro použití v téměř všech průmyslových sektorech s odolností vůči teplotám od -50 °C do +210 °C
138 Kč
včetně DPH
MPM Aerosol Silicon Spray
Tento silikonový sprej je bezbarvý a bez zápachu a chrání proti rzi, nečistotám a vlhkosti. Má velmi dobré mazací vlastnosti.
89 Kč
včetně DPH
MPM Cockpit Spray Aerosol
Tento kokpit sprej je vysoce odolný, prach odpuzující, je bez silikonu, nabízí optimální ochranu před znečištěním, statickým výbojům, vlhkosti a UV záření.
89 Kč
včetně DPH
MPM Interior Cleaner Aerosol
Tento interiérový čistič je univerzální pěnový výrobek pro optimální čištění interiéru automobilu, domácnosti, lodí, atd. MPM čistič interiéru lehce odstraňuje mastnotu, olej, dehet a je velmi vhodný pro čištění silně znečištěných oken aut.
96 Kč
včetně DPH
MPM Motor Cleaner Aerosol
Čistič motorů ve spreji 400 ml.Tento čistič motoru odstraňuje mastnotu, oleje a dehet z kovových povrchů motoru. MPM čistič motoru nenapadá barvu nebo lak.
124 Kč
včetně DPH