Mazaci plany
Hledat

Kategorie

Oleje pro plynové motory "bioplynky"

Oleje proplynové motory Petro-Canada


SENTRONTM  

SENTRON je značka nejvýkonnějších olejů pro plynové motory, které byly vytvořeny na patentovaném (HT Purity), křišťálově čirém (99,9%), hluboko hydrokrakovaném základovém oleji Petro-Canada s vysoce pokročilou aditivní technologií. Toto složení zaručuje excelentní výkon, prodloužený (několikanásobný) výměnný interval a skvělou ochranu zařízení před tvorbou úsad a opotřebení. Zajišťují nízkou spotřebu oleje. Typické použití jsou velké plynové motory, kogenerační jednotky operující na různé druhy paliva (zemní plyn, skládkový plyn, důlní plyn, bio plyn, kalový plyn...). Oleje řady SENTRON jsou aplikována jako prvotní náplň mnoha výrobci plynových motorů a významně převyšují OEM požadavky na běžně doporučovaná maziva.SENTRON CG-40
SENTRON 590 je olej určený pro 4-taktní a 2-taktní plynové motory s katalyzátorem. Poskytuje plný výkon nejvíce výkonných motorů s turbodmychadlem, které požadují nízkou úroveň popela. Udržuje motor bez úsad obzvláště v náročných nitračních podmínkách. V těchto motorech zaručuje o 200% delší výměnný interval.
včetně DPH
SENTRON CG-40
SENTRON CG-40 je olej SAE 40 se střední úrovní popelu, speciálně vyvinutý pro 4-taktní plynové motory operující na skládkový plyn a kalový plyn v kogeneračních jednotkách. V tomto velmi náročném zatížení zaručuje vynikající výkon, oxidační stabilitu a prodlouženou životnost. Určený pro motory s turbodmychadlem i atmosférické motory vybavené katalyzátorem.
včetně DPH
SENTRON CG-40
SENTRON LD SYNTHETIC BLEND je semisyntetický olej s nízkou úrovní popelu. má obdobné charakteristiky jako SENTRON LD 5000, ale je speciálně vyvinutý pro plynové motory, které jsou zatíženy zvýšenou tvorbou úsad a operují při velmi nízkých okolních teplotách (-25°C).
39.600 Kč
včetně DPH
SENTRON CG-40
SENTRON LD 5000 unikátní olej pro plynové (NGEO) motory, SAE 40 se střední úrovní popelu, vytvořený revoluční technologií, která zajišťuje extrémně dlouhou ochranu motorů.
35.394 Kč
včetně DPH
SENTRON CG-40
SENTRON 445 je olej s nízkou úrovní popelu SAE 40, který zaručuje excelentní výkon ve 4-taktních a 2-taktních plynových motorech. Určený pro vysoce zatěžované, vysoce výkonné plynové motory operující ve vysokých teplotách a velmi náročném namáhání. Je doporučený pro motory s katalyzátorem.
44.000 Kč
včetně DPH
SENTRON CG-40
SENTRON 470 je olej s nízkou úrovní popelu SAE 40 speciálně vyvinutý pro velmi náročné podmínky, kde je velmi vysoký výstupní výkon a extrémní provozní teploty. Unikátní složení základového oleje a balíčku aditiv zaručuje vynikající výkon a ochranu zařízení při nejnáročnějších provozních podmínkách, jako jsou vysoce přeplňované motory s vysokou výstupní teplotou zplodin. Je určený pro motory s katalyzátorem.
44.000 Kč
včetně DPH
SENTRON CG-40
SENTRON 541C je bezpopelnatý olej SAE 40 pro 2-taktní plynové motory, ale může být dle požadavků použit i ve 4-taktních plynových motorech. Poskytuje vynikající výkon, prodlouženou životnost a skvělou ochranu zařízení.
44.000 Kč
včetně DPH
SENTRON CG-40
SENTRON 840 je olej SAE 40 se střední úrovní popelu doporučený pro 4-taktní plynové motory.
44.000 Kč
včetně DPH
SENTRON CG-40
SENTRON MG 440 je vícestupňový olej SAE 15W-40 s nízkou úrovní popelu. Má stejné charakteristiky jako SENTRON 445, navíc je vytvořený pro provoz při velmi nízkých okolních teplotách.
44.000 Kč
včetně DPH
SENTRON CG-40
SENTRON FLEET 0W-30 semisyntetický olej s nízkou úrovní popelu, speciálně určený pro motorová plynová vozidla (autobusy, nákladní vozy,….). Zvýšený obsah zinku v oleji udržuje ventily a další části motoru bez opotřebení. Pro motory operující v nejextrémnějších okolních teplotách (-48°C). Není určený pro motory s katalyzátorem.
44.000 Kč
včetně DPH
SENTRON CG-40
SENTRON FLEET 10W-40 olej s nízkou úrovní popelu, speciálně určený pro motorová plynová vozidla (autobusy, nákladní vozy,….). Zvýšený obsah zinku v oleji udržuje ventily a další části motoru bez opotřebení. Zaručuje skvělý výkon při studených startech. Pro motory operující ve velmi nízkých okolních teplotách (-36°C). Není určený pro motory s katalyzátorem.
44.000 Kč
včetně DPH