Mazaci plany
Hledat

Kategorie

PETRO-CANADA PEERLESS OG2 400g 055223715446

PDFTiskEmail
PEERLESS OG2 mazivo třídy NLGI 2, s excelentní adhezí a je ideálně určeno pro všechny typy průmyslových a automobilových ložisek, zdvižné vozíky, čepy, hlavní otočné čepy a otevřené převody. Překračuje požadavky NLGI GC-LB.

210 Kč
včetně DPH
Množství:
Detailní popis:

PEERLESS OG2 plastické mazivo vytvořené na speciálním vápenato-sulfonátovém komplexu, který je nejvíce efektivní v přítomnosti vlhkosti a vody. Je schopno absorbovat menší množství vody bez měknutí a ztráty konzistence, za stálé ochrany před vznikem koroze. Tyto unikátní vlastnosti zvyšují kvalitu oproti EP vícestupňovým a vysokoteplotním plastickým mazivům. Jeho bílá barva je ideální pro prostředí, kde je požadována čistota. Je schváleno Kanadským inspektorátem potravinářské výroby pro použití v potravinářských podnicích, kde není žádný přímý kontakt s potravinami. PEERLESS OG1 mazivo třídy NLGI 2, s excelentní adhezí a je ideálně určeno pro všechny typy průmyslových a automobilových ložisek, zdvižné vozíky, čepy, hlavní otočné čepy a otevřené převody.

Překračuje požadavky NLGI 2, GC-LB.

- Mísitelná s vazelínami na bázi vápníko-sulfonátovém komplexu
- Vynikající  stabilita v přítomnosti vlhkosti a vody
- Velmi dlouhá životnost
- Vhodná pro ložiska vodních čerpadel pro pitnou vodu

NLGI
NLGI 2
Zpevňovadlo (mýdlo) Vápenato-sulfonátový / uhličitanový komplex
ROZSAH PRAC. TEPLOT
-25 - 163
BOD SKÁPNUTÍ (°C)
>300
Viskozita zákl. oleje 40 °C (cSt)
73
Pracovní penetr. (25 °C)
370
Svárové zatížení (kg)
500
Vymývání vodou (79°C)
2,24
Timken zatížení (kg) 27
4-KULIČKOVÝ TEST  (mm) 0,52
BARVA
bílá
Přepravní váha: 400g (kartuše)
skladovatelnost v suchém prostředí 5 let (ideální teplota od 5°C do 25°C)


Interval výměn provozních kapalin, vždy stanovuje výrobce agregátu (motoru, převodovky, servořízení, brzdového systému atd.) a také určuje typ a výkonnostní parametry provozní náplně. Doporučení naleznete v příručce k použití (automobilu, stroje atd.). Pokud příručku nemáte, postupujte dle návodu „Jak vybrat správný olej“, případně nás kontaktujte.