Mazaci plany
Hledat

Kategorie

Jak nakupovat

 

 Nákup v e-shopu  www.namazat.cz  lze zvládnout jednoduchými úkony. V několika bodech se Vám je pokusíme přiblížit. Pokud budete mít i přesto s nákupem problém, neváhejte a kontaktujte nás.

K nákupu na našem e-shopu není nutná registrace. Existují dvě možnosti jak provést objednávku - buď s registrací nebo jen vyplněním osobních údajů v objednacím formuláři.

1. Vyberte si zboží, které chcete koupit. Zvolte počet kusů požadovaného produktu.

2. Klikněte na ikonku nákupního košíku. Dále můžete v nákupu pokračovat nebo jej dokončit.

3. Rozhodnete-li se nákup ukončit, klikněte na příkaz "Koupit teď" v dolní části stránky. Po té je nutné potvrdit, že jste byli seznámeni z obchodními podmínkami. Do tabulky   „Poznámky a zvláštní požadavky“ můžete vznést specifický požadavek. Na stránce „Vaše detaily“ vyplňte údaje potřebné k bezproblémovému vyřízení Vaší objednávky. Případně se můžete registrovat a využít naších akcí. Vyberte způsob dopravy a platební podmínky. Nakonec potvrďte objednávku. Na Váš email vzápětí bude doručeno potvrzení o vašem nákupu.

5. Vaše objednávka bude v nejkratším možném čase vyřízena a zboží odesláno na Vámi uvedenou adresu, nebo připraveno k osobnímu převzetí na naší prodejně. Před doručením zásilky budete informování o přesné době dodání. Rychlost dodání zboží může ovlivnit zvolený způsob platby.

V případě dotazů a nejasností nás, prosím, neváhejte kontaktovat na telefon +420 608112986 nebo pevnou linku +420 553770295, případně email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.