Vážení zákazníci, vzhledem k přesunu eshopu na nové řešení bude obsah průběžně doplňován.

BG244 for Diesel 325ml

Kód: BG244
Neohodnoceno
567 Kč 468,60 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024

BG244 - Profesionální a nejsilnější servis naftových motorů. Komplexně odstraňuje úsady palivového systému, spalovacích prostorů a výfukových ventilů, filtru pevných částic a katalyzátoru.

Detailní informace

Detailní popis produktu

BG244 TOP výrobek!

Profesionální a nejsilnější servis naftových motorů.

Pro zvýšené nároky nejmodernějších vstřikovacích systémů vznětových motorů (Common-Rail, Pumpe Düse, atd), které jsou vystavovány vysokému zatížení a zvýšené tvorbě karbonových úsad, byl ve spolupráci s výrobci vznětových motorů vyvinut revoluční přípravek, který velmi efektivně obnovuje výkon vstřikovacího systému, odstraňuje nejhouževnatější úsady ze spalovacího prostoru, ventilů, filtru pevných částic a katalyzátoru. Zaručuje zvýšenou efektivitu využití paliva a tím snižuje jeho spotřebu, zvyšuje výkon motoru a několikanásobně prodlužuje životnost vstřikovacího systému, filtru pevných částic a katalyzátoru. Preventivním použitím přípravku BG244 udržujete celý spalovací systém ve vynikajícím stavu, předcházíte opotřebení a drahým opravám. Naprosto bezpečné pro všechny typy motorů a filtry pevných částic.

-       profesionální a nejefektivnější dekarbonizační prostředek pro vznětové motory

-       odstraňuje houževnaté úsady ze vstřikovacích trysek a spalovacích prostorů

-       odstraňuje karbonové úsady z výfukových ventilů a turbodmychadla

-       čistí filtry pevných částic a katalyzátory

-       napomáhá čištění EGR sytému

-       bezpečný pro všechny typy starších i nejnovějších konstrukcí naftových motorů

Jedno balení BG244 (325 ml) každých 10 000 km na jednu palivovou nádrž. Po celou dobu nemusíte používat žádné další přípravky.

Stačí pouze 1 × za 10 000 km nalít do palivové nádrže. Pokud není přípravek používán preventivně od nového motoru, je doporučeno na první aplikaci použít větší balení BG244 (946 ml) na jednu palivovou nádrž (50-70 litrů) a dále pak preventivně jedno balení (325ml) každých 10 000 km.

Garance vrácení peněz

Výrobce garantuje účinnost produktu, proto jsme se zavázali k vrácení finanční hodnoty v případě, že použitím výrobků BG nedojde k žádnému zlepšení. Částka bude vrácena na základě předložení originálního záznamu měření parametrů (emise, diagnostika vstřikování, lambda sondy) před použitím a po spotřebování přípravku BG244 nebo BG244K. K proplacení částky je nutný prodejní doklad. Pro správnou funkci přípravku je minimální množství paliva v nádrži 40 litrů. Během procesu netankovat další palivo do nádrže.

Doplňkové parametry

Kategorie: BG care
Hmotnost: 0.325 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: