Vážení zákazníci, vzhledem k přesunu eshopu na nové řešení bude obsah průběžně doplňován.

BG6900K - Sada pro dekarbonizaci - 4T motocykly (BG109 + 116 + 208) - KIT

Kód: BG6900K
Neohodnoceno
Značka: BG products
ZDARMAZDARMA
BG KIT MOTOCYKL
754 Kč 623,14 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024

Kompletní dekarbonizační sada pro čtyřdobé motory motocyklů, skútrů a čtyřkolek. (BG109, 116, 208)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kompletní KIT BG dekarbonizace pro 4taktní motocykly, čtyřkolky a skútry.

Velmi snadná a účinná aplikace. Pouze 3 kroky k efektivnímu odstranění úsad z palivového, spalovacího a výfukového systému. Ochrání motor před oxidačně-termálním selháním maziva při vysokém zatížení a otáčkách. Výrazně redukuje tření v motoru, což pozitivně ovlivní pístní kroužky, zdvihátka a další součásti motoru. Snižuje spotřebu paliva a emise, navrací motoru plný výkon. Vynikající výkon i u mokré spojky.

Sada tří výrobků = 3 snadné kroky = garantovaný účinek

Sada na dekarbonizaci 4taktních motorek, čtyřkolek a skútrů obsahuje:

profesionální výplach motoru BG109

aditivum oleje pro zvýšenou ochranu v extrémním zatížení BG116

odstranění karbonových úsad BG208

Servis pro výplach motoru se 100 % účinností – BG109

Revoluční složení přípravku zaručuje vysoce efektivní a velmi silný účinek. Velmi rychle odstraňuje veškeré houževnaté úsady, kaly a laky z pístních kroužků a kompletního olejového prostoru v motoru. Vše během 30 minut. Navrací zpět kompresní tlaky, výkon motoru, snižuje emise.

Plně bezpečný pro všechny kovové i nekovové součásti motoru.

Před výměnou oleje aplikujte přípravek BG109 do starého oleje. Nechte cca 30 minut probíhat v motoru. Po 30 minutách olej vypusťte. Vysoce efektivní přípravek BG109 odstraní všechny nežádoucí úsady a poskytne motoru a novému motorovému oleji plný výkon.

 

BG116 – ENGINE PERFORMANCE CONCENTRATE Kondicionér motocyklových olejů

VYLEPŠENÉ SLOŽENÍ PRO MOTOCYKLY

Přípravek pro motocykly. BG engine performance concentrate zvyšuje a prodlužuje účinnost detergentů, inhibitorů koroze, antioxidantů a přísad proti opotřebení motorového oleje. Pomáhá udržovat čistotu motoru při náročných provozních podmínkách. BG Performance Engine Concentrate poskytuje vynikající kontrolu tření a ochranu před extrémním tlakem na součásti motoru při delším provozu při vysokých teplotách. BG Performance Engine Concentrate pomáhá udržovat výkon a prodlužovat životnost mokrých spojek. Přípravek může být také použit mezi výměnami oleje pro zvýšení výkonnosti motorového oleje. Je kompatibilní se syntetickými i minerálními oleji.

 

BG20844K®   TOP výrobek!


Profesionální a nejsilnější servis benzínových motorů.

Pro zvýšené nároky nejmodernějších vstřikovacích systémů zážehových motorů, které jsou vystavovány vysokému zatížení a zvýšené tvorbě karbonových úsad, byl ve spolupráci s výrobci motoru vyvinut revoluční přípravek, který velmi efektivně obnovuje výkon vstřikovacího systému, odstraňuje nejhouževnatější úsady ze spalovacího prostoru, ventilů, lambda sondy a katalyzátoru.

Zaručuje zvýšenou efektivitu využití paliva, snižuje spotřebu paliva, zvyšuje výkon motoru a několikanásobně prodlužuje životnost vstřikovacího systému, lambda sondy a katalyzátoru. Preventivním použitím přípravku BG44K® udržujete celý spalovací systém ve vynikajícím stavu, předcházíte opotřebení a drahým opravám. Absolutně bezpečné pro všechny typy zážehových motorů.

-      bezkonkurenčně nejsilnější servis benzínového palivového systému

-      odstraňuje karbonové úsady ze vstřikovačů paliva a ventilů

-      odstraňuje karbonové úsady ze spalovacího prostoru

-      čistí lambda sody a katalyzátory

-      snižuje spotřebu pohonných hmot

-      výrazně snižuje emise

-      navrací výkon motoru

Pouze jedno balení BG 44K® každých 10000–15 000km na jednu palivovou nádrž. Po celou dobu ujetí 15 000 km nemusíte používat žádné další přípravky.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: BG dekarbonizační sady
Hmotnost: 0.8 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: