Vážení zákazníci, vzhledem k přesunu eshopu na nové řešení bude obsah průběžně doplňován.

PETRO-CANADA DURON UHP E6 10W-40 5l

Kód: PCDUHPE610W40 5L
Doprodej
Neohodnoceno
1 575 Kč 1 301,65 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024

PETRO-CANADA DURON* UHP je excelentní LOW SAPS motorový olej pro nákladní vozy speciálně vytvořený, aby překonával nejpřísnější standardy výrobců automobilů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

PETRO-CANADA DURON* UHP zajišťuje maximální ochranu motoru v celoročním provozu, snižuje spotřebu oleje, minimalizuje opotřebení a prodlužuje výměnný interval. Ultra čistý a vysoce kvalitní základ pomáhá minimalizovat úsady v motoru a na pístu, čímž motor pracuje stále v „nové“ kondici a výkonu. Bezkonkurenční kvalita zaručuje plný výkon motoru i v nejnáročnějších provozních podmínkách v silničních i mimo silničních strojích.

Celoroční výkon

V extrémních podmínkách velmi nízkých okolních teplot, zaručuje unikátní složení základového oleje a speciálních aditiv  plný výkon a ochranu motoru. DURON UHP překonává testy nízkoteplotní čerpatelnosti motorových olejů třídy SAE 5W. Velmi vysoký viskozitní index základového oleje a speciální aditiva zaručují stabilní viskozitu motorového oleje, což vede k vynikající ochraně a plnému výkonu motoru bez vzniku opotřebení i za extrémně nízkých i vysokých provozních teplot.

Prodloužený výměnný interval

DURON UHP 10W-40 je olej třídy Low SAPS (nízký obsah popelu) speciálně vytvořený pro prodloužení výměnného intervalu v motorech emisní třídy EURO IV a EURO V s EGR (recirkulace výfukových zplodin), DPF (filtr pevných částic) a SRC (selektivní katalyzátor) systémy i bez nich. Speciální složení motorového oleje DURON UHP 10W-40 udržuje „čerstvost“ oleje po dlouhou dobu provozu. Vynikající oxidační rezistence udržuje motor bez úsad, minimalizuje potřebu dolévání oleje a dovoluje prodloužit výměnný interval bez rizika zvýšení opotřebení motoru nebo snížení jeho výkonu. 


Efektivita provozu

Vysoce kvalitní základový olej udržuje motor ve stejném výkonu a spotřebě paliva po velmi dlouho dobu. Minimální těkavost základového oleje použitém v motorovém oleji DURON UHP 10W-40 minimalizuje spotřebu oleje a prodlužuje intervaly při doplňování motorového oleje. Vynikající rezistence proti zvyšování viskozity popelem a oxidací, udržuje výkon motoru po celou dobu životnosti motorového oleje na stále stejné úrovni.


Tabulka použití:

API ACEA
CI-4 PLUS E6, E7, E9
MAN Mercedes-Benz
3477 228.51
DAF MTU
Standard Drain 3.1
Renault Scania
VI RLD-2 Low Ash
Volvo MACK
VDS-3 E0-N


Interval výměn provozních kapalin, vždy stanovuje výrobce agregátu (motoru, převodovky, servořízení, brzdového systému atd.) a také určuje typ a výkonnostní parametry provozní náplně. Doporučení naleznete v příručce k použití (automobilu, stroje atd.).Pokud příručku nemáte, postupujte dle návodu „Jak vybrat správný olej“, případně nás kontaktujte.Doplňkové parametry

Kategorie: Motorové oleje
Hmotnost: 5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: