Vážení zákazníci, vzhledem k přesunu eshopu na nové řešení bude obsah průběžně doplňován.

PETRO-CANADA DURON UHP E6 5W-30 5l

Kód: PCDUHPE65W30 5L
Neohodnoceno
1 755 Kč 1 450,41 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024

PETRO-CANADA DURON* UHP je excelentní LOW SAPS motorový olej pro nákladní vozy speciálně vytvořený, aby překonával nejpřísnější standardy výrobců automobilů. Zajišťuje maximální ochranu motoru v celoročním provozu, snižuje spotřebu oleje, minimalizuje opotřebení a prodlužuje výměnný interval.

Detailní informace

Detailní popis produktu

LOW SAPS motorový olej pro nákladní vozy navržený, aby odolal nejnáročnějším klimatickým podmínkám.

Celoroční výkon

Ultra čistý základový olej a speciální aditiva zaručují motorovému oleji DURON UHP plný výkon po celou jeho životnost a ochranu motoru proti tvorbě usazenin. Vynikající oxidační rezistence minimalizuje potřebu dolévání oleje a dovoluje bez jakéhokoliv rizika zvýšeného opotřebení motoru, nebo snížení jeho výkonu, prodloužit výměnný interval motorového oleje. Velmi vysoký viskozitní index základového oleje a speciální aditiva proti smykovému namáhání zaručují stabilní viskozitu motorového oleje při velmi nízkých i vysokých teplotách.

Prodloužený výměnný interval

Minimální těkavost, vynikající rezistence proti zvyšování viskozity popelem a oxidací, udržuje výkon motoru po celou dobu životnosti motorového oleje na stále stejné úrovni. DURON UHP je olej třídy low SAPS (nízký obsah popelu) speciálně vytvořený pro prodloužení výměnného intervalu v motorech emisní třídy EURO IV a EURO V s EGR (recirkulace výfukových zplodin), DPF (filtr pevných částic) a SRC (selektivní katalyzátor) systémy i bez nich.

Tabulka použití:

ACEA API
 E6, E7, E9 CI-4 PLUS
DAF Mack
Standard drain EO-N 
MAN Mercedes-Benz
3477 228.51
MTU Renault
3.1  VI RDL-2
Scania Volvo
Scania Low Ash VDS-3Interval výměn provozních kapalin, vždy stanovuje výrobce agregátu (motoru, převodovky, servořízení, brzdového systému atd.) a také určuje typ a výkonnostní parametry provozní náplně. Doporučení naleznete v příručce k použití (automobilu, stroje atd.).Pokud příručku nemáte, postupujte dle návodu „Jak vybrat správný olej“, případně nás kontaktujte.Doplňkové parametry

Kategorie: Petro-Canada
Hmotnost: 5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: