Vážení zákazníci, vzhledem k přesunu eshopu na nové řešení bude obsah průběžně doplňován.

BG6575 MO kit diesel DPF folie + trychtýř

Kód: BG6575MO
Neohodnoceno
Značka: BG products
1 389 Kč 1 147,93 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
24.4.2024

Dieselová dekarbonizační sada obsahuje BG109 – BG112 – BG245 určená pro moderní motory vybavené DPF filtry a HPCR vstřikováním.
Nově s trychtýřem pro bezvíčkové nádrže.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Sada pro dekarbonizaci dieselového motoru

-       Výplach motoru se 100 % účinností – BG109

-       Aditivum zlepšující vlastnosti oleje – BG 112

-       Profesionální a nejsilnější servis dieselových motorů – BG245

-    Trychtýř pro bezvíčkové nádrže

 

BG 109 - Servis pro výplach motoru se 100 % účinností

Revoluční složení přípravku zaručuje vysoce efektivní a velmi silný účinek. Velmi rychle odstraňuje veškeré houževnaté úsady, kaly a laky z pístních kroužků a kompletního olejového prostoru v motoru. Vše během 30 minut. Navrací zpět kompresní tlaky, výkon motoru, snižuje emise.

Určený pro zážehové i vznětové motory.

Plně bezpečný pro všechny kovové i nekovové součásti motoru.

Použití:

Před výměnou oleje aplikujte přípravek BG109 do starého oleje. Nechte cca 30 minut probíhat v motoru při zvýšených otáčkách (cca. 1500 ot/min). Po 30 minutách olej vypusťte. Vysoce efektivní přípravek BG109 odstraní všechny nežádoucí úsady a poskytne motoru a novému motorovému oleji plný výkon.

 

 

BG112 - Aditivum zlepšující vlastnosti oleje

BG DOC je speciálně sestavené multispektrální aditivum pro nejmodernější dieselové motory, především pro systémy s filtry pevných částic, EGR, Common Rail atd. Udržuje olejový systém motoru bez jakýchkoliv úsad, zaručuje plný výkon motoru, zabraňuje tvorbě oxidace a kyselých složek v oleji, tím výrazně prodlužuje životnost motorového oleje. Extrémně silný olejový film radikálně snižuje tření v motoru, minimalizuje opotřebení, stabilizuje viskozitu oleje a udržuje pod kontrolou tvorbu sazí, které negativně ovlivňují DPF filtry. Je plně kompatibilní se všemi vznětovými motory a oleji na ropné bázi (minerální i syntetické) …

 

 

BG245 for Diesel - profesionální a nejsilnější servis naftových motorů vybavenými DPF filtry a moderními vstřikovacími systémy

BG245 je profesionální přípravek k efektivnímu odstranění karbonových úsad z nejmodernějších vysoce výkonných HPCR systémů vznětových (naftových) motorů. Odstraňuje nejhouževnatější úsady z vnitřku vstřikovačů, vstřikovacího čerpadla, spalovacího prostoru, ventilů, filtru pevných částic a katalyzátoru. Maže vstřikovače a palivové čerpadlo. Navrací výkon motoru, zlepšuje studené starty, zajištuje klidný chod motoru. Neobsahuje alkohol. Zaručuje zvýšenou efektivitu využití paliva a tím snižuje jeho spotřebu. Několikanásobně prodlužuje životnost vstřikovacího systému, filtru pevných částic a katalyzátoru.

Dávkování: Jedno balení 325 ml každých 15 000 km na jednu palivovou nádrž (max. 75 l nafty).

Ventily – Produkty BG byly vždy světovou jedničkou v odstraňování karbonových úsad z ventilů. Úsady na ventilech a dosedacích plochách ventilů výrazně ovlivňují výkon, spotřebu motoru a zapříčiňují "klapání" motoru. Nové složení BG přípravku zvýšilo jejich účinnost o dalších 18 %. BG245 navrací motoru plný výkon, snižuje spotřebu a speciální syntetická látka vytváří polituru na ventilech, která oddaluje novou tvorbu karbonových úsad.

Spalovací prostor – Úsady na pístních kroužcích ve spalovacím prostoru a v hlavě válce zapříčiňují nepravidelné vznícení, což snižuje efektivitu využití paliva a životnost motoru. BG245 již během 500 km (jedna nádrž) odstraní tvrdé úsady z pístních kroužků a hlavy válce. Navrátí motoru plný výkon.

Vstřikovače – Úsady na vstřikovačích zabraňují správnému rozprašování paliva, a to má za následek zvýšené emise, neklidný chod motoru, vyšší spotřebu paliva a ztrátu výkonu motoru. BG245 rychle a účinně odstraní úsady ze vstřikovačů, zajistí správné mísení paliva se vzduchem a vrátí motoru výkon. BG245 je profesionální přípravek k odstranění úsad z nejmodernějších vysoce výkonných HPCR systémů vznětových motorů.

Filtr pevných částic – Postupně dochází k zanášení DPF filtru, které vede k neprůchodnosti filtru, výsledkem je snížení výkonu motoru zvýšeni spotřeby pohonných hmot a chybovým hlášením diagnostiky vozu. Testy prověřily výjimečnou schopnost BG245 v odstraňování úsad navracení efektivity katalyzátoru.

Palivový filtr – Zanesený palivový filtr drasticky redukuje přívod paliva. Toto zanesení způsobuje nepravidelný chod motoru, který omezuje jeho výkon. Testy prokázaly, že BG 245 účinně odstraňuje akumulované úsady v palivovém filtru.


Pokud nenaměříte zlepšení, vrátíme Vám peníze

Ověřte si výkon jedinečného servisu BG245 a změřte parametry výkonu motoru (vstřikování, lambda sondy, katalyzátoru, kompresní tlaky) na diagnostice a emise před servisem a po servisu. Pokud po spotřebování přípravku nenaměříte žádné zlepšení, vrátíme Vám peníze za použitý přípravek.

Částka bude vyplacena na základě předložení originálního záznamu měření parametrů (emise, diagnostika vstřikování, lambda sondy) před použitím BG a po spotřebování přípravku BG. K proplacení částky je nutný prodejní doklad. Pro správnou funkci přípravku je minimální množství paliva v nádrži 40 litrů. Během procesu netankovat další palivo do nádrže.

Měření emisí provádějte až po úplném spotřebování přípravku, tzn. po vyjetí celé nádrže (minimálně 40 litrů paliva) s přípravkem a po dalším natankování a ujetí minimálně 200 km z další nádrže. Během procesu čištění jsou zvýšené emisní hodnoty.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: BG dekarbonizační sady
Hmotnost: 1.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: