Vážení zákazníci, vzhledem k přesunu eshopu na nové řešení bude obsah průběžně doplňován.

PETRO-CANADA HYDREX AW22 1l hydraulický olej

Kód: PCHYAW221L
Neohodnoceno
200 Kč 165,29 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024

HYDREX* AW22 je hydraulická kapalina doporučená pro hydraulické systémy, které operují v průmyslových provozech, námořních, lesnických, hornických a mobilních strojích.
Certifikace - DIN 51524 Část 2 (HLP), ISO 11158 HM, ASTM D6158 HM

Detailní informace

Detailní popis produktu

HYDREX* AW22 je hydraulická kapalina doporučená pro hydraulické systémy, které operují v průmyslových provozech, námořních, lesnických, hornických a mobilních strojích. Hydraulická kapalina HYDREX AW22 může být použita v systémech vybavených jemnými filtry (pod 3 mikrony) bez ztráty aditivace nebo zacpávání filtrů.

Zajišťuje širokou použitelnost, dlouhou životnost (až trojnásobně prodloužené výměnné intervaly), antikorozní a pěnivostní stabilitu. Může být použitá jako ložiskový olej k mazání valivých ložisek, převodových systémů a přimazávání pneumatických zařízení.

Certifikace:

DIN 51524 Part 2 HLP ISO 11158 HM ASTM D6158 HM


Doporučeno ve strojích značek:

Bosch Rexroth Denison Dynex
Eaton Hydreco Komatsu
Oilgear Racine Sauer-Danfoss

 

Interval výměn provozních kapalin, vždy stanovuje výrobce agregátu (motoru, převodovky, servořízení, brzdového systému atd.) a také určuje typ a výkonnostní parametry provozní náplně. Doporučení naleznete v příručce k použití (automobilu, stroje atd.).Pokud příručku nemáte, postupujte dle návodu „Jak vybrat správný olej“, případně nás kontaktujte.

Doplňkové parametry

Kategorie: Petro-Canada
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: