Vážení zákazníci, vzhledem k přesunu eshopu na nové řešení bude obsah průběžně doplňován.

PETRO-CANADA PRECISION GENERAL PURPOSE EP1 17kg

Kód: PCMUEP17KG
Neohodnoceno
6 137 Kč 5 071,90 Kč bez DPH
V externím skladu
Můžeme doručit do:
26.7.2024

PETRO-CANADA PRECISION GENERAL PURPOSE EP2 doporučujeme pro mazání ložisek a ozubení. Zajištuje prvotřídní mazání v širokém rozsahu pracovních teplot. Je určeno pro průmyslové použití, pro zemědělské, stavební, důlní a silniční stroje.

Detailní informace

Detailní popis produktu

PETRO-CANADAPRECISION GENERAL PURPOSE jsou plastická maziva vysoké kvality vyvinuté pro široký rozsah použití. Jsou vytvořeny pro nadměrné tlaky (EP).

Plastické mazivo PRECISION GENERAL PURPOSE je vyrobeno na patentovaném HT křišťálově čirém hydrokrakovaném základovém oleji, vysoce výkonných aditivech a lithiovém 12-hydroxystearát zpevňovadle. Tyto tuky mají dobrou odolnost proti vodě, dosahují dlouhé životnosti a chrání zařízení proti opotřebení a rázovému namáhání. Dobrá vysokoteplotní stabilita dovoluje pracovat při zvýšených operačních teplotách bez ztráty schopnosti mazání. Dobré nízkoteplotní vlastnosti zajišťují snížené tření v nízkých teplotách, snadnou aplikaci (rozdělitelnost).Zvýšená aditivace zajištuje snížené opotřebení na dotykových plochách, excelentní oxidační stabilitu a rezistenci proti tvorbě koroze a rzí. Ochraňuje životnost ložisek a prodlužuje životnost tuku.   

PETRO-CANADA PRECISION GENERAL PURPOSE EP2 GREASE doporučujeme pro mazání ložisek a ozubení. Zajištuje prvotřídní mazání v širokém rozsahu pracovních teplot. Je určeno pro průmyslové použití, pro zemědělské, stavební, důlní a silniční stroje. PRECISION GENERAL PURPOSE EP2 plastické mazivo pro ložiska operující v nízkých, mírných rychlostech při normální teplotě

- Mísitelná s vazelínami na lithiovém komplexu
- Velmi dlouhá životnost (trojnásobná životnost oproti běžným mazivům)
- Vhodné pro namáhané strojní součást (ložiska a ozubené převody)
- Vynikající  stabilita


NLGI NLGI2
Zpevňovadlo (mýdlo) Lithiový komplex
Rozsah prac. teplot -30- 135
Bod skápnutí (°C) >198
Viskozita zákl. oleje 40 °C (cSt) 159
Pracovní penetr. (25 °C) 272
Svárové zatížení (kg) 315
Vymývání vodou (79°C) 3,8
Timken zatížení (kg) 18
4-kuličkovýtest  (mm) 0,59
barva tmavě jantarová
Přepravní váha: 400g(kartuše)
skladovatelnost v suchém prostředí 5let (ideální teplota od 5°C do25°C)
 


Interval výměn provozních kapalin, vždy stanovuje výrobce agregátu (motoru, převodovky, servořízení, brzdového systému atd.) a také určuje typ a výkonnostní parametry provozní náplně. Doporučení naleznete v příručce k použití (automobilu, stroje atd.).Pokud příručku nemáte, postupujte dle návodu „Jak vybrat správný olej“, případně nás kontaktujte.

Doplňkové parametry

Kategorie: Petro-Canada
Hmotnost: 0.4 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: