Vážení zákazníci, vzhledem k přesunu eshopu na nové řešení bude obsah průběžně doplňován.

BG2581 DIESEL INTAKE DPF EMISSION 3,78l

Kód: BG2581
Neohodnoceno
Značka: BG products
1 701 Kč 1 405,79 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024

BG2581 DIESEL DPF & EMISSION SYSTEM RESTORATION 3,78l - přípravek pro dekarbonizaci DPF filtru 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento servis může provádět pouze odborně vyškolený mechanik.

 

BG2581 DPF & Emission System Restoration - Přípravek pro dekarbonizaci DPF filtru

Speciální přípravek, který svým unikátním a patentovaným složením efektivně odstraňuje karbonové úsady ze sacího systému, ventilů, spalovacích prostor, turbodmýchadel, a hlavně velmi účinně dekarbonizuje filtr pevných částic bez nutnosti složité demontáže. BG2581 napomáhá výrazně snížit emise a prodlužuje životnost filtrů pevných částic (DPF).

Aplikace BG2581 DIESEL INTAKE & EMISSIONS SYSTEM CLEANER se provádí za chodu motoru a napojení na sériovou nebo paralelní diagnostiku motoru. K dekarbonizaci je nutné zařízení BG9300F-16QVIA. Samotný proces dekarbonizace trvá přibližně 50 minut. Před samotnou dekarbonizací je nutné odstranit veškeré závady na motoru, které můžou způsobovat nadměrné zanášení DPF! Například závady na vstřikování paliva, EGR systému, tlakových čidel, teplotních senzorů, termostatu, váhy vzduchu, turbodmýchadel a netěsností sacího a výfukového systému

 

Po dekarbonizaci je nutné aplikovat do starého motorového oleje BG109 a provést dekarbonizaci olejového prostoru a následně vyměnit motorový olej. Do palivové nádrže aplikovat BG245 pro úspěšné dokončení dekarbonizace.

Doplňkové parametry

Kategorie: BG care
Hmotnost: 4 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: