Vážení zákazníci, vzhledem k přesunu eshopu na nové řešení bude obsah průběžně doplňován.

PETRO-CANADA TRAXON 80W-90 4L

Kód: PCTR89C4
Neohodnoceno
984 Kč 813,22 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
25.7.2024

PETRO-CANADA TRAXON* SAE 80W-90 je vícestupňový převodový olej doporučený pro použití v manuálních převodovkách, diferenciálech, rozvodovkách, koncových převodech, kardanových kloubech.. API GL-4,GL-5

Detailní informace

Detailní popis produktu

PETRO-CANADA TRAXON*SAE 80W-90 je vícestupňový převodový olej doporučený pro použití v manuálních převodovkách, diferenciálech,  rozvodovkách, koncových převodech, kardanových kloubech, ložiscích kol, v osobních, nákladních, stavebních strojích a v průmyslových systémech. Vhodný pro diferenciály s požadavky na mezní tření LS (Limited Slip).Vynikající oxidační stabilita zajišťuje stálou viskozitu a zabraňuje její degradaci, což dává oleji PCTRAXON dlouhou životnost. Výměnný interval až 400000 km. Minimalizuje tvorbu úsad, laků nebo tvrdých karbonů.


Překračují nejnovější a nejpřísnější výkonové klasifikace:

SAE 80W-90
API GL-5, GL-4
SAE J3260 Global Standard
Dana
Meriot
ZF
NavistarInterval výměn provozních kapalin, vždy stanovuje výrobce agregátu (motoru, převodovky, servořízení, brzdového systému atd.) a také určuje typ a výkonnostní parametry provozní náplně. Doporučení naleznete v příručce k použití (automobilu, stroje atd.).Pokud příručku nemáte, postupujte dle návodu „Jak vybrat správný olej“, případně nás kontaktujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: