Vážení zákazníci, vzhledem k přesunu eshopu na nové řešení bude obsah průběžně doplňován.

PETRO-CANADA DURATAC CHAIN OIL 150 4l

Kód: PCDCH4L
Neohodnoceno
1 140 Kč 942,15 Kč bez DPH
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
26.4.2024
PETRO-CANADA DURATRAC je vysoce přilnavé, ekonomické, univerzální mazivo pro použití na mazání řetězů, ložisek, řetězových vodících lišt, pomaluběžných ložisek a pro ztrátové mazání.

Detailní informace

Detailní popis produktu

PETRO-CANADA DURATRAC je vysoce přilnavé, ekonomické, univerzální mazivo pro použití na mazání řetězů, ložisek, řetězových vodících lišt, pomaluběžných ložisek a pro ztrátové mazání. Má vysokou adhesi, čímž zabraňuje ukapávání maziva. Vysoká přilnavost (vláknitá struktura) snižuje spotřebu maziva, minimalizuje opotřebení a redukuje ukapávání. Tyto vlastnosti zaručují vynikající přilnavost k mazaným součástem (řetězy, ložiska, atd.). Je určen pro ruční mazání řetězů, vodících lišt a pomaluběžných nebo úkapových ložisek. Viskozita při 40°C - 150cStViskozita při 100°C - 695cStStruktura - vláknitá

 

Interval výměn provozních kapalin, vždy stanovuje výrobce agregátu (motoru, převodovky, servořízení, brzdového systému atd.) a také určuje typ a výkonnostní parametry provozní náplně. Doporučení naleznete v příručce k použití (automobilu, stroje atd.). Pokud příručku nemáte, postupujte dle návodu „Jak vybrat správný olej“, případně nás kontaktujte.

Doplňkové parametry

Kategorie: Petro-Canada
Hmotnost: 4 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: