Vážení zákazníci, vzhledem k přesunu eshopu na nové řešení bude obsah průběžně doplňován.

PETRO-CANADA VULTREX MPG Synthetic Arctic 400g

Kód: PCVMPG400
Neohodnoceno
303 Kč 250,41 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
25.7.2024

VULTREX MPG Synthetic Arctic je doporučen pro centrální systémy mazání ve vysoce zatěžovaných důlních nebo dálničních zařízeních, operující v extrémně nízkých teplotách. Obsahuje excelentní EP přísady, přísady proti opotřebení a voděodolné.

Detailní informace

Detailní popis produktu

VULTREX MPG GREASE Synthetic Arctic jevysokotající plastické mazivo provysoké záteže, vytvořené nahliníkovém komplexu a vysoceviskózním základovém oleji.Toto mazivo je speciálně vytvořeno pro poskytnutívýjimečně dlouhé životnosti, ochranysoučástí zařízení přispecifických teplotách a vpodmínkách, kde je brán zřetel naživotní prostředí. Na rozdíl od mnohajiných plastických maziv se okamžitěvrací k svojí původní konzistenci popoužití ve vysokých inízkých teplotách.Excelentní adheze plastických maziv VULTREX jezárukou, že vždy zůstanou na aplikovanémmístě. Jsou excelentní pro použití vložiscích, která pracují vevysokých tlacích nebo při velkémrázovém namáhánítam, kde je bežná častá aplikace, jako jsouocelárny.

VULTREX MPG Synthetic Arctic je doporučen procentrální systémymazání ve vysoce zatěžovanýchdůlních nebo dálničníchzařízeních, operující vextrémně nízkých teplotách.Obsahuje excelentní EP přísady,přísady proti opotřebení a voděodolnépřísady.

Splňuje klasifikaci víceůčelových mazivP&H 472.

NLGI NLGI0
Zpevňovadlo(mýdlo) Hliníkovýkomplex
ROZSAHPRAC. TEPLOT -45- 120
BODSKÁPNUTÍ (°C) >257
Viskozitazákl. oleje 40 °C (cSt) 36
Pracovnípenetr. (25 °C) 367
Svárovézatížení (kg) 250
Vymývánívodou (79°C) NA
Timkenzatížení (kg) 23
4-KULIČKOVÝTEST  (mm) 0,55
BARVA jantarová
Přepravníváha: 400g(kartuše)
skladovatelnostv suchém prostředí 5let (ideální teplota od 5°C do25°C)
 


Interval výměn provozních kapalin, vždy stanovuje výrobce agregátu (motoru, převodovky, servořízení, brzdového systému atd.) a také určuje typ a výkonnostní parametry provozní náplně. Doporučení naleznete v příručce k použití (automobilu, stroje atd.).Pokud příručku nemáte, postupujte dle návodu „Jak vybrat správný olej“, případně nás kontaktujte.

Doplňkové parametry

Kategorie: Petro-Canada
Hmotnost: 0.4 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: