Vážení zákazníci, vzhledem k přesunu eshopu na nové řešení bude obsah průběžně doplňován.

PETRO-CANADA ACCUFLO TK68 205l

Kód: PCACCTK68205L
Neohodnoceno
42 000 Kč 34 710,74 Kč bez DPH
V externím skladu
Můžeme doručit do:
26.7.2024

ACCUFLO TK68 je mazivo určené pro kluzná vedení strojů, lineárních, rotačních a zdvižných vodících ploch. CINCINNATI Machine P-47, P-50; ISO L-G; GM LS2

Detailní informace

Detailní popis produktu

PETRO-CANADA ACCUFLO je mazivo určené pro mazání kluzných ploch strojů. Unikátní složení bez obsahu zinku poskytuje extrémní sílu mazacího filmu na kluzných plochách obráběcích strojů. Maziva jsou velmi odolná proti omývání chladící kapalinou a řezným olejem jako jsou syntetické nebo emulzní chladící kapaliny. Tato formulace velmi snižuje spotřebu maziva a nemění vlastnosti chladících kapalin pro jejich plný výkon.

ACCUFLO TK 68 je určen pro mazání lineárních, rotačních a zdvižných vodících ploch -kluzných ploch obráběcích strojů v centrálních systémech mazání i bez. Zabraňují slepení kluzných ploch.

CINCINNATI Machine P-47, P-50; ISO L-G; GM LS2Interval výměn provozních kapalin, vždy stanovuje výrobce agregátu (motoru, převodovky, servořízení, brzdového systému atd.) a také určuje typ a výkonnostní parametry provozní náplně. Doporučení naleznete v příručce k použití (automobilu, stroje atd.).Pokud příručku nemáte, postupujte dle návodu „Jak vybrat správný olej“, případně nás kontaktujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: