Vážení zákazníci, vzhledem k přesunu eshopu na nové řešení bude obsah průběžně doplňován.

PETRO-CANADA SUPREME 5W-30 5l

Kód: PCS5W30 5L
Neohodnoceno
1 235 Kč 1 020,66 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024

Motorový olej PETRO-CANADA SUPREME 5W-30 se doporučuje pro celoroční použití v nejmodernějších benzínových, včetně benzínu s obsahem etanolu (do E85), LPG a CNG motorů u osobních a lehkých dodávkových automobilů. Motorové oleje řady PETRO-CANADA SUPREME jsou první náplní mnoha OEM výrobců automobilů: Honda Service Fill; Hyundai Service Fill; Mazda Service Fill; KIA Service Fill.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Motorový olej PETRO-CANADA SUPREME 5W-30 je navržen k efektivnímu mazání nejmodernějších benzínových, LPG a CNG motorů u osobních a lehkých dodávkových automobilů. Je vytvořen na patentovaném Petro-Canada HT křišťálově čirém základovém oleji, jehož čistota dosahuje 99,9%, a je doplněn velmi výkonnými aditivy. Toto složení zaručuje výjimečný výkon v širokém rozsahu teplot a maximální ochranu před tvorbou úsad. Díky reduktorům tření vykazují nižší spotřebu paliva o 0.9 až 2.0 % než motorové oleje bez reduktorů tření, na základě toho splňují poslední výkonnostní normy na úsporu paliva API Energy Conserving.

Vykazuje minimální tvorbu úsad, kalů, laků a karbonů v motoru.

 Minimalizuje zalepování pístních kroužků.

 Šetří palivo a prodlužuje životnost motoru.

 Zlepšuje mazání a udržuje mazací kanálky v čistotě.

 Výjimečná ochrana proti otěru a rzi - Prodlužuje životnost vačkové hřídele a ložisek. Vynikající mazání v zimním období, výrazně snižuje tření v motoru.

Minimální tvorba popela příznivě ovlivňuje činnost katalyzátorů a filtrů pevných částic.

Tabulka použití:

 

API

SP

Schváleno

SP Resource Conserving

Schváleno

SN, SN PLUS*

Splňuje

ILSAC

GF-6A

Schváleno

GF-5

Splňuje

Chrysler

MS-6395

Vhodný

Ford

WSS-M2C961-A1

Splňuje

Asijské OEM

Honda, Hyundai, Kia, Mazda, Toyota

Splňuje

 

Interval výměn provozních kapalin, vždy stanovuje výrobce agregátu (motoru, převodovky, servořízení, brzdového systému atd.) a také určuje typ a výkonnostní parametry provozní náplně. Doporučení naleznete v příručce k použití (automobilu, stroje atd.). Pokud příručku nemáte, postupujte dle návodu „Jak vybrat správný olej“, případně nás kontaktujte.

Doplňkové parametry

Kategorie: Petro-Canada
Hmotnost: 5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: