Vážení zákazníci, vzhledem k přesunu eshopu na nové řešení bude obsah průběžně doplňován.

PETRO-CANADA PURITY FG SYNTHETIC EP GE220 20l potravinářský převodový olej

Kód: PCPURSEP22020L
Neohodnoceno
18 240 Kč 15 074,38 Kč bez DPH
V externím skladu
Můžeme doručit do:
30.4.2024

PURITY* FG SYNTHETIC EP GEAR FLUID 220 je syntetické mazivo speciálně vyvinuté pro vysoce zatížené převodové systémy v potravinářském průmyslu operujících v extrémních teplotách (vysokých i nízkých).

Detailní informace

Detailní popis produktu

PURITY* FGSYNTHETICEP GEAR FLUID 220

PURITY* FG SYNTHETIC EP GEAR FLUID220 je syntetické mazivo speciálně vyvinuté pro vysoce zatížené převodové systémy v potravinářském průmyslu operujících v extrémních teplotách(vysokých i nízkých). Obsahuje speciální aditiva, která zaručují excelentní ochranu zařízení, velmi vysokou oxidační rezistenci a ochranu před rázovým namáháním. Typické použití jsou převodové systémy, šneková soukolí, šikmá ozubení, valivá ložiska, řetězové pohony operující v extrémních teplotách a zatížení.

 PURITY*FG SYNTHETIC EP GEAR FLUID 220 překračuje nejpřísnější standardy potravinářského průmyslu NSF (USDA) H1, HACCP, GMP, Kosher, Pareve Star K, FDA 21 CFR 178.3570, IFANCA Halal, CFIA n, GMS(bez geneticky modifikovaných substancí, bez lepku, bez alergenů).

Potravinářský převodový olej pro náhodný styk s potravinou NSF H1

Vlastnosti:

Viskozita 40 °C (cSt) 213
Viskozita 100 °C (cSt) 26,4
Viskozitní index  158
AGMA   5
FZG stupeň  12+
Bod vzplanutí (°C) 273
Bod tuhnutí (°C) -40
 

Interval výměn provozních kapalin, vždy stanovuje výrobce agregátu (motoru, převodovky, hydraulického systému, kompresoru, vývěvy, ložisek atd.) a také určuje typ a výkonnostní parametry provozní náplně. Doporučení naleznete v příručce k použití. Pokud příručku nemáte, postupujte dle návodu „Jak vybrat správný olej“, případně nás kontaktujte.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Potravinářská maziva
Hmotnost: 20 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: