Vážení zákazníci, vzhledem k přesunu eshopu na nové řešení bude obsah průběžně doplňován.

PETRO-CANADA TRAXON 85W-140 20l převodový olej

Kód: TRAX80W14020L
Neohodnoceno
4 600 Kč 3 801,65 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
26.4.2024
PETRO-CANADA TRAXON* 85W-140 je vícerozsahový převodový olej doporučený pro použití v manuálních převodovkách, diferenciálech, redukčních a koncových převodech. API GL-5

Detailní informace

Detailní popis produktu

PETRO-CANADA TRAXON*85W-140 je více rozsahový převodový olej vytvořený pro použití ve vysokých provozních teplotách, poskytuje vynikající dlouhotrvající ochranu, prodlužuje životnost a šetří náklady na údržbu. Je doporučený pro použití v manuálních převodovkách, diferenciálech, osobních, dodávkových nebo nákladních vozech v silničním, stavebním, lesnickém a důlním provozu. Další použití je pro kardanové klouby v olejové lázni, ložiska kol, planetární ozubená soukolí, kormidelní stroje a průmyslové reduktory.

Překračují nejnovější a nejpřísnější výkonové klasifikace:

API GL 5
API MT-1
MIL-PRF-2105E
SAE J2360
Mack GO-J
Dana
Meriot
ZF TE-ML 05A
Navistar


Interval výměn provozních kapalin, vždy stanovuje výrobce agregátu (motoru, převodovky, servořízení, brzdového systému atd.) a také určuje typ a výkonnostní parametry provozní náplně. Doporučení naleznete v příručce k použití (automobilu, stroje atd.).Pokud příručku nemáte, postupujte dle návodu „Jak vybrat správný olej“, případně nás kontaktujte.


Doplňkové parametry

Kategorie: Převodové oleje
Hmotnost: 20 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: